Etusivu / Tuotteet tuoteryhmittäin / Akselin tiivisteet = stefat / Öljy tiiviste 25X44X7/TC
Öljy tiiviste 25X44X7/TC
Öljy tiiviste 25X44X7/TC
3 varastossa
Lisää toivelistaan
Tuotetunnus (SKU): OS-25+44+7/TC R2-A22 Osasto: Akselin tiivisteet = stefat
  • Kuvaus
Kuvaus
Akselin öljytiiviste 25 mm x 44 mm x 7 mm