Etusivu / Tuotteet tuoteryhmittäin / Akselin tiivisteet = stefat / Öljy tiiviste 20X35X7/TC
Öljy tiiviste 20X35X7/TC
Öljy tiiviste 20X35X7/TC
Lisää toivelistaan
  • Kuvaus
Kuvaus
Akselin öljytiiviste 20 mm x 35 mm x 7 mm