Etusivu / Tuotteet tuoteryhmittäin / Akselin tiivisteet = stefat / Öljy tiiviste 17X27X5/TC
Öljy tiiviste 17X27X5/TC
Öljy tiiviste 17X27X5/TC
Lisää toivelistaan
Tuotetunnus (SKU): OS-17+27+5/TC Osasto: Akselin tiivisteet = stefat
  • Kuvaus
Kuvaus
Akselin öljytiiviste 17 mm x 27 mm x 5 mm